Про розкручування сайту вже писано переписана дуже велика кількість статей. Досі так і не вироблено ніякій універсальній технології розкручування сайтів, що бездоганно працює і отпимальной для усіх веб-ресурсов. Будь-який інтернет-сайт має своєрідну тематику, в наслідку цього, один рецеп траскрутки сайту відсутній, проте, незважаючи на це, можна дати ряд загальних рад, дотримуючи які, без сумніву, можна витягнути позитивний результат. Кожен вебмастер намагається поділитися своїм особистим досвідом по розкручуванню сайту, а читачі самі вирішать, які рекомендації приймати, а які немає.

Запитаєте кожного досвідченого розробника, і він скаже вам, що створити веб-сайт-це тільки невелика частина роботи, а ось span style="color: #0000ff;">розкрутити сайт- це велика праця. Не що інше як праця, тому відразу слід чітко усвідомити, що розкрутити інтернет-сайт без витрат сил і певної кількості часу нереально. Проблема виникає не так гостро, якщо на розкручування сайту у вас є валютні засоби, проте зовсім не усе можна купити. Зокрема можна купити велику кількість показів вашого інтернет-сайту, підвищивши, отаким чином, його позиції в топах і рейтингах, проте купити зацікавлених відвідувачів нереально, їх необхідно завоювати. Так, правда, конкретно завоювати, тому що будь-який веб-ресурс бореться за відвідувачів. Припустимо, у вас дійсно немає засобів на розкручування сайту, як далі виграти цю війну? Відповідь на це питання ви дізнаєтеся після перегляду цього сайту.

Передусім, вам слід запастися терпінням і доступом в мережу (зрозуміло без витрат нікуди).
Після цього, необхідно визначитися з видом інтернет-сайту, який вам належить просувати. Не таємниця, що розкручування домашньої сторінки, медиа-контент-проекта і веб-магазину проводиться абсолютно по-різноманітному. Магазинам буде потрібно більше за баннерной рекламу, щоб підвищити запоминаемость, впізнанність інтернет-сайту. Медиа-контент-проекти мають необхідність в ретельній оптимізації сторіночок, оскільки отримують сильний трафік з пошукових систем.

Цілком природно, що при розкручуванні кожного ресурсу неможливо обійтися лише одним, або 2-мя методами, величезне значення має комплексний підхід. Використання будь-якого методу розкручування сайту "у відриві" від інших видасть дуже слабенький, або тимчасовий результат. Ні 1-е ні 2-е неприйнятний для будь-якого інтернет-сайту.

Плоди заходів в області розкручування сайту належить якось виміряти. Зазвичай це робиться за допомогою систем статистики, або лічильників. Мова про них піде в черговому посту.