Втім, Тема громадського менеджменту, зведення відмінно новітніх взаємин з покупцями за допомогою глобальної мережі останні декілька років вважається одним зі знаменитіших в середовищі рекламників. Означає Як зацікавити свіжих юзерів до бізнесу, зміцнити за собою репутацію сучасної і приклнной фірми, збудувати довірчі справи? Ці вопросцы встають в голові у майже усіх керівників.

Можливо, Книга "Епідемія контенту" вважається живим і цікавим впровадженням в цю гілку комунікацій. Крім того Ви не відшукайте тут покрокової пам'ятки по запуску вірусного відео, просуванню профайла B2B фірми в LinkedIn або ж секретів реклами в Facebook. Здавалося, Книга має набір живих зразків всіляких кампаній, як запущених умисне, але і стихійних природних подій, що стали класикою.

Зрозуміло Тим не нижче, будь-який варіант творцями розглядається виразно з емоційною і стратегічною точок зору, що дозволяє узяти в толк глибинні передумови фуррора або ж невдачі кампанії, побачити потаємні важелі управління соціальним переконанням і звичайні підводні камінчики, що заважають вдалому поширенню инфы з вуст в губа.

Проте, Ця книжка стане може бути корисна як досвідченим фахівцям, але і менеджерам, що роблять перші кроки на ринку онлайн-рекламы.