Що таке блогВітаю Вас на першому кроці, який ми робимо на шляху до створення свого блогу на WordPress. У цьому розділі нас чекає довга розповідь на тему "Що таке блог і навіщо він потрібний"?.

Не лякайтеся, насправді, ця розповідь не буде довгою. Він буде досить короткий, цікавий і, найголовніше, пізнавальний!

Якщо підійти вистачає глибоко, то в моєму розумінні, Блог-це ресурс / сайт / сторінка в мережі Інтернет, де кожна людина представляє особисто себе, свої думки, інтереси, захоплення, знання або щось ще, що йому заманеться. Блогом за визначенням є особистий ресурс. По цьому Ви і тільки Ви хазяїн блогу, його зміст, регулярності оновлення і будь-кого що, що з ним пов'язане.

Навіщо потрібний блог? На сьогодні блог, як явище, став на стільки популярним, що причиною для створення може стати майже усе що завгодно.

Ви можете побажати створити блог, щоб просто записувати свої думки. Це буде Ваш особистий веб-щоденник. Заощадите на папері і чорнилі
Ви самі або з друзями / колегами можете створити блог, щоб освітлювати новини, своє бачення і ділитися думками по якій-небудь темі. Це буде тематичний "многоавторный" або колективний блог.
На роботі вас можуть попросити, або Ви виявите бажання самі, писати про досягнення компанії, зміни в робочому процесі, налагодити через інтернет діалог з клієнтами і партнерами. В цьому випадку Ви можете спробувати створити корпоративний блог.
Блог можна використовувати як портфоліо або резюме, як блокнот або просто місце зберігання корисної інформації.

Один хороший блоггер, Ярослав Федорак, у себе на блозі написав статтю "Ведете блог? А навіщо? ". Багато людей, які ведуть свої веб-дневники вже не перший рік, відповіли, розповівши свою історію. Якщо представленої інформації Вам не вистачає, та і в іншому випадку, раджу прочитати Ярослава статтю і коментарі до неї. Також у нього на блозі Ви зможете знайти його варіант керівництва про створення блогу (буде для Вас дополнительноый і альтернативне джерело для вивчення і натхнення)

Отже, ми визначилися з тим, що ж є або може представляти блог. Подумали і визначили для себе (не в останню чергу, завдяки Ярославу)-навіщо блог потрібний кожному з нас особисто.
Тоді, якщо бажання створити блог не зникло, а особливо, якщо тільки збільшилося, йдемо далі.

Перейшовши по посиланню ви можете підписавшись отримати безкоштовний курс Артема Беляйкина "Що таке БЛОГ і для чого він Вам потрібний"?

Записуйтеся на безкоштовний курс і, можливо, вже сьогодні Ви зрозумієте наскільки це цікаво і захоплює, як за допомогою блогу можна розширити своє коло спілкування, знайти однодумців, творчо розвиватися і відкрити власний бізнес в Інтернеті, отримувати пасивний дохід і задоволення від усього того, що пов'язано з блогами.

Що таке блог і навіщо він потрібний

Це 34 захоплюючих історії реальних людей, більшість з яких навіть і поняття не мали, що таке блог, для чого він їм потрібний і як їм користуватися. Усі вони різних професій і віку.

Доставка еды одесса