Досягти такого, щоб відвідувач зайшов на твій блог досить важко, проте добившись цього, забороняється припинятися. Виконуючи деяку кількість елементарних правил, можна ще досягти того, щоб людина поверталася знову і знову, подписывалися на фид блогу і брав на себе інтенсивну участь в його існуванні.

1-е враження

1-е враження -найбільш неминуче, так прагни зробити його приємним. Нехай текст стане легким для читання-досить великим і помітним. Нехай зовнішній вид стане ніяк не безликим- буде впізнанний, розпізнаваний як ваш власний, "фірмовий" стиль,-проте і не пишномовним. Пробуй пробігти очима контент, узятий червоним шрифтом віньєтки. Тепер зрозуміло?

Нагадай про підписку

З одного боку, людина особисто згадає, якщо буде зацікавлений, проте зайве нагадування про підписку на прийом оновлень по RSS діє -ще і не встиг зрозуміти, що сталося, як вже передплатник.

Роби легше за завдання

Підписка, здійснювана просто і різними методами,-справжня додаткова перевага. Запропонуй звичайні, а також додаткові обслуговування RSS : збільшення в Bloglines, Google Reader. І упевнися в тому, що, якщо відвідувач захотит підписатися, йому ніяк не треба простудіювати цілий блог від верху до низу.

Пропозиція для передплатників

У випадку якщо у тебе можна підписатися на фиды за допомогою Bloglines, Feedburner, Google Reader і т. д., чудовіше застосовувати всепридатну кнопкукоторая відчужує вірогідність підписатися легко і не брати у борг на сторінці пости ніякого місця. До того ж ти звільнений від нецікавих пошуків зображень відповідних тобі логотипів-вони вже надані тобі програмками Feedbutton або 1 Кнопка.

Підписка на електронну пошту

Замислися про те, що посеред твоїх читачів через різні обставини мають усі шанси бути і ті, які ніяк не використовують RSS reader. Організовуй для їх підписку, що розсилається в електронні поштові скриньки, оскільки для тебе главны потреби будь-якого читача. Зробити це можна за допомогою того ж Feedburner або rss2mail.ru.

Коментарі

Коментарі -це прерогатива не лише читачів, але і автора блогу. Відповідай на задані в комментах питання. На великий, відмінно продуманий коментар потрібно буде скласти відповідь, у тому числі і якщо добавить-то особливо вже нічого. Читачі обожнюють увагу, і встановлюючи особистий контакт, не забувай про те, що вони до тебе прив'язуються. І тому не забувай про завсідників виключно тому, що вони нікуди не подінуться -подінуться, у випадку якщо станеш обділяти їх увагою. Виділяй особисті коментарі іншим кольором -це спрощує воспринятие, ну і ясно показує твою активність.

The Best

Деякі пости виходять краще за інших -це факт. Означає винеси їх на видиме місце! Необов'язково, що читача наштовхне на думку про підписку свіжий написаний тобою пост, а ось щось з прибудованого в перелік найкращого на бічній панелі (нехай навіть написаного 2 місяці тому) зможе обернути на себе увага. Не зумієш особисто вибрати кращі пости-дізнайся у читачів (можна автоматичний рейтинг сформировывать на базі відвідувань сторіночок або чисельності коментарів, а можна вибіркове опитування влаштувати).

Конкурси і халява

Справжня відчутна вигода -так само один із способо швидкого залучення передплатників. Запропонуй безоплатно електронну книжку по темі, детальну документацію або зроби маленький конкурс з потрібним призом-книжкою, футболкою або грошима.

Пиши регулярно

Чи навряд відшукається багато ентузіастів, готових підписатися на блог, останній запис якого датована минулим роком. Непогано постійно мати в запасі деяку кількість статей, актуальних постійно, на варіант творчого занепаду або літньої відпустки.

Переконайся, що браузери "бачать" адресу твого фида

Адреса RSS фида, доданий на адресу сторінки, дозволить браузеру легко його відшукати. Firefox покаже іконку фида в адресному рядку-натиснувши її юзер сходу переходить на фид. У IE поряд з адресним рядком ікона фида буде апельсиновою при заході на блог, де можна автоматично знайти адресу фида.

Срочная замена кнопки Power на iPhone