Відвідувач? Як ти тут виявився? Мабуть вбив в пошукову систему запит типу "як створити свій сайт", "розробка сайту", "розкручування сайту", або щось подібне. Де в списку видачі клацнув посилання і виявився на цьому сайті. І розраховуєш знайти інформацію про створення і розкручування сайту? Мммм . образливо, але ти не туди потрапив.

Жартую, саме туди! Адже і я був на твоєму місці деякий час назад. Як створити свій сайт-це питання змусило мене переворушити безліч сайтів, аналізуючи, групуючи, вибираючи по крупицях необхідну інформацію. Давай я вгадаю, ти збираєшся створити свій сайт тільки щоб був? Скромна домашня сторінка Степы Пономаренко? Не вгадав? Ти мрієш створити прибутковий сайт? Мегапортал з тисячами відвідувачів? Чи прикидаєш, як швидко створити пару коекаких сторінок, навісити купу реклами, і отримувати халявное бабло на рахунок? Не усе так просто. Хоча немає-дуже просто. Ось готовий рецепт.

<html>
&<head>
&</ Head>
&<body>
Я зрозумів як створити свій сайт!
&</ Body>
&</ Html>

Скопіюй цей код в блокнот, збережи у вигляді файлу з розширенням html, відкрий файл в браузері і насолоджуйся результатом. Тобі в 30 секунд вдалося створити свій сайт. Ось так!

Далі ти заливаєш цей файл на хостинг, реєструєш домен, наприклад Styopa.com.ua, доводиш до зведення Google і Yandex факт створення свого сайту (ініціює процес під назвою індексація сайту), потім вивешаешь на сайті банери, і почиваеш на лаврах, обмахуючись стодолларовыми купюрами. Жарти-жартами, але відповідь на питання "як створити свій сайт" у своєму скелеті була сформульована. Залишилося лише уточнити деталі. Ну, які там дрібнички. Отже з цієї миті рекомендую надути щоки, зморщить лоб, міцно схопити мишу і настроїти себе на серйозні труднощі, а саме на процес опанування основ створення свого сайту.

Дрібниця номер один. Визначитися з тематикою свого сайту. Чи зацікавить це кого? Зрозуміло, що процес коллекционировання пивних пробок і методів креативного відкривання пива вганяє тебе в екстаз але .. ти упевнений що розробка і розкручування такого сайту виправдає себе?

Дрібниця номер два. Опанувати мову розмітки веб-сторінок-вивчити HTML. Не лякайся. Це нескладно. Не складніше чим вивчити Word або Exel. Вже через декілька годин ти зможеш створити свій сайт. Звичайно, дуже простий, але систему зрозумієш. До речі, "верстати" дизайн і навігацію сайту необов'язково, адже існують готові системи управління контентом-CMS. CMS -ки вимагають лише одного-наповнення, тобто контенту. У простому випадку ти тільки встановлюєш CMS -ку і заливаєш туди контент.

Дрібниця номер три. Як мінімум, шанувати розгорнутий мануал по оптимізації сайту. А краще всього, відразу проковтнути підручник Ашаманов-просування сайту в пошукових системах Ці знання допоможуть тобі притягнути більше відвідувачів і збільшити авторитет твого сайту в очах пошукових систем.

Дрібниця номер чотири. Озброївшись цими знаннями, таки створити свій сайт і монетизировать його. У чому полягає монетизация? У інтернеті існує два основні способи збагачення. Варіант перший-продавати на сайті які нибудь послуги або товари. Варіант другий-створити успішний сайт і монетизировать його як рекламний майданчик (наприклад за допомогою Google AdSense). Що таке успішний сайт? Це сайт з високими показниками авторитетності в очах пошукових систем і / або сайт з великою відвідуваністю. Чим вище ці показники тим вище ціна твого майданчика. Детально про усе це в глибинах мого сайту.

Можливо після "дрібниць" твої щоки в момент здуються, лоб розгладиться і рука з розчаруванням відштовхне мишку. "Нееее . це занадто довго і нудно"-вирішиш ти. "Я вже не хочу знати як створити свій сайт". Хочеш чого те простіше? Немає ідей? Шукаєш готовий рецепт збагачення? І тут є рада. Але у будь-якому випадку необхідно працювати. Ну що? Спробуємо? Вперед!

P.S. Поросил знайомий приїхати в Москву подивитися як зроблять йому інтернет магазин довелося поїхати не дуже хотілося але припало.Жити те ніде + вирішив по родичах поїжджу попросив друга подивитися варіанти де нибудь квартири подобово він мені відразу запропонував Реально не пошкодував, недорого і умови супер.