www.liex.ru-автоматичне розміщення статей з прямими посиланнями

Зайшов після деякої перерви на блог (творча криза? Яка те втрата мотивації) і побачив не дуже утішливу картину-більше 300 спамных коментарів. Припало їх усіх в ручному режимі видаляти.

Тепер відносно заголовку поста-Чому іноді цікаво проглянути спам-комментарии? Тому що серед них окрім чистої води дорвеев з порноресурсамы можна зустріти і якісно виконаний сателит (призначений для Сапи і Яндекса), який ще не проиндексирован ПС, а отже є джерелом хорошого (іноді і дійсно унікального) контенту .. Я звичайно ні на що не натякаю ..

Не бери (крадь) чужий контент?-Мабуть саме це Ви могли подумати. У відповідь буде фраза: "А навіщо тоді взагалі спамить по блогах"?

Я розумію ще спам з адресами порносайтів, дорвеев і іншого околоSEOшного ширвжитку, але коли вже спамом намагаються просувати (інтернет) магазини офісних меблів або сервіси поповнення рахунків мобільних телефонів.. Потрібно прикрутити який нибудь плагин з капчой, але мені більше подобається форма з Галкой Я робот-Я людина (де те таке бачив, Гугл або Яндекс зараз допоможе:) Що ж я таки корисного сьогодні знайшов в коментарях?-Тільки рецепти піци

P.S. Сайт карикатур і фотоприколів містить безліч колекцій карикатур, фоток, прикольних сюжетів.Тут можна знайти величезну кількість демотиваторов, якщо ктото не вкурсе ето картинка з сенсом на етом сайті ви можете робити самостійно такі картинки самостійно якщо у вас розвинена добре фантазія.Усе що від вас вимагається ето завантажити картинку і придумати прикольний опис.Якщо потрібне отвлечся можна шанувати міні комікси або подивитися приколи з кішками

І ще тоиу хто не може створити кару сайту Sitemap!У мережі є покрокове керівництво як створити Sitemap.Думаю там усе добре розписано і із створенням карти сайту впорається навіть новачок будь-кого.