Існує багато сервісів для перевірки індексації сторінок в основних пошукових системах Яндекс і Гугль. Знайти через пошукові системи ці сервіси дуже просто, але я використовую декілька іншої підхід. Я, наприклад, реєструю сайт на біржах посилань LinkFeed або SetLinks і через них можу бачити результати індексацію, переиндексации сторінок, повідомляти про невірні дані індексації модератору біржі. І усе це дарма! Дуже легко контролювати і управляти. Це не так оперативно, як спеціальні програми, але такий підхід має свої переваги: постійність, контрольованість, надійність, не потрібна нічого встановлювати на ПК, зворотний зв'язок із службою підтримки, можна замовити переиндэксирование сторінок і вимкнути ПК, щоб не чекати перед екраном т.д.

Я пробував деякі онлайн сервіси: pr-cy.ru, cy-pr.com, програми ніби "Определяйка" т інші. Але серед них я не знайшов жодної, яка б задовольнила мої потреби. А потреби прості-це не просто показати які сторінки проиндексированы, а показати не які проиндексированы. Не сперечатимуся, але саме остання вимога є головною. Вебмастеру треба бачити усі сторінки і відмітку Проіндексовані або НЕМАЄ поряд з URL. Що вигоди з того переліку проіндексованих сторінок? Я не пам'ятаю усі сторінки моїх сайтів :)

Більше того, на SetLinks перевірка сторінок на предмет індексації відбувається автоматично і не рідше чим раз в 14 днів. Створені усі умови для комфортної роботи :)

У будь-якому випадку це найпростіший і найбільш інформативних спосіб серед безкоштовних. Серед двох приведених мені більше подобається сервіс від LinkFeed. Сам не знаю чому