Я чув про чорні методи SEO і білих методах SEO, але ви коли-небудь стикалися сірими методами SEO? Як і у реальному світі, речі не завжди чорно-білі, завжди будуть "сірі зони"-ті, діяльності і ідеології, які не відповідають якій або крайнощі. На сайті Леоніда описано два методи оптимізації, сдесь же піде реч ще про одне.
Коли йдеться про SEO, "сірі зони" удосталь. Проте, на мій погляд,-а також багатьох інших, сірі методи оптимізації SEO схиляються до чорних методів більше, ніж до білих.Це тому, що сірі SEO методи оптимізації просто використовують методи, які являються дуже схожі на спам, але не зовсім відмічені Google (і іншими пошуковими системами), як чорні методи-досі.
Практика сірої оптимізації SEO дорівнює тому що намагатися летіти нижче за радар, прагнучи не привертати увагу тих, хто в пошуку. Проте, той факт, що ви відчуваєте, що вам треба політати під радаром означає, що ви займаєтеся незаконною діяльністю або, принаймні, діяльністю, що граничить з незаконною.
Навіщо комусь хотіти робити в сіру оптимізацію SEO? Це питання можна сформулювати також: "Чому комуто-то хочеться робити чорну оптимізацію SEO" Суть в тому ж-вони хочуть досягти хорошого рейтингу в пошукових системах "легкий" спосіб.Хоча, Google наздожене по цих практиках і покарає таких оптимізаторів тоді жаль відчуватиметься.

На автомобільному порталі від найбільшої газети оголошень "З рук в руки" можна знайти і не лише навіть і преобрести автомобіль своєї мрії.Мій вибір bmw всетаки "Король доріг"