SEO це мистецтво(Інтернет наука). SEO це прекрасне поєднання мистецтва і науки. Підбір ключових слів і написання відповідно це мистецтво, але, коли воно публікується в Інтернеті, то це підвищує рейтинг сайту або блогу з наукової точки зору.

SEO чи пошукова оптимізація є однією з тих важливих речей, що багато вэбмастера, як правило, ігнорують, оскільки здається, що це або занадто важко робити або не працює. Але якщо при цьому ігнорувати важливість SEO, щоб ваш сайт або блог був привабливим для пошукових систем, ви втрачаєте потенційних клієнтів для свого творіння. Сьогодні в посту, я раскажу про те, чому важливо зробити свій сайт привабливішим для пошукових систем і пані декілька рад, як це зробити.
Що таке SEO?

Є речі, які ви можете зробити, щоб зробити свій сайт привабливішим для пошукових систем. Якщо ви оптимізуєте свій сайт, блог, він відображуватиметься вище у пошуках конкретних умов пошуку.

Чому SEO важливо?

У доповіді Pew Internet і American Life Project, які заявили, близько половини (49%) усіх інтернет-користувачів використовує пошукові системи як стандартна частина свого проведення часу в интэрнэт. Ця цифра виросла приблизно на третину усіх користувачів Інтернету з 2002 року. Google отримує приблизно 70% пошукового ринку.Це означає, що: а) більше і більше людей використовують пошукові системи, щоб знайти те, що вони хочуть в Интзрнэте і б) Якщо ви хочете, щоб ці люди тебе знайшли, треба переконатися, що ваш сайт з'являється в пошукових системах.

SEO ради для вашого сайту

Хороше SEO будівництво починається з дослідження ключових слів.Потратьте деякий час для того, щоб з'ясувати, що люди шукають, щоб знайти сайти або блоги, такі як ваш. Пам'ятайте, що найважливіша частина SEO ваші зусилля, ваші заголовки.Якщо ви пишете блог, не забудьте оптимізувати свій блог заголовки. Такі речі, як імена файлів, зображень, копіювати, посилань, що входять, і інші речі, також дають свій вклад у ваш загальний рейтинг пошукових систем.

Як наростить трафік на ваш сайт або блог?

Простий спосіб отримати трафік на ваш сайт, це коментувати інші сайти або блоги.Найголовніше поставити зворотне посилання.При відвідуванні будь-якого блогу або сайту, спробуйте розмістити посилання в коментар.Це розглядатиме як зворотне посилання в пошукових системах.