Теги, категорії і ключові слова в блозі WordPress

Теги, категорії і ключові слова в блозі WordPress

У чому різниця між тегами, категоріями і ключовими словами? Як, використовувати в блозі WordPress? Питання, які плутають багатьох блоггерів. Отже, ми збираємося, ближче подивитися на них сьогодні.

Теги, категорій і ключові слова

Різницю між ними можна виразити в дуже спрощеній формі.

"Категорії, як глави книги-головне розбиття по темах блогу. Теги, з іншого боку, як індекс книги . Перетину декількох категорій "

На відміну від тегів і категорій, ключові слова, це слова або фрази, які люди використовують в пошукових системах, таких як Google. Хоча Google не використовує ключове слово метаданих в його алгоритм пошуку, використовуючи належні ключові слова у ваші повідомлення вони можуть зробити це набагато простіше для людей, зацікавлених в темі, щоб знайти ваш пост.

Ваші ключові слова можуть бути однаковими або схожих з вашою категорією або тегами, але вони не обов'язково повинні відповідати їм слово в слово.

Використання тегів, категорії і ключових слів правильно

У WordPress, ви можете мати стільки різних тегів і категорій, скільки вам подобається. Проте, насправді, ваші категорії повинні забезпечувати просту навігацію вашого сайту для ваших відвідувачів. Ви повинні мати досить категорії для розподілу змісту на окремі види інформації. Кожна категорія має бути досить широкою, щоб дозволити провести ретельне розслідування цього питання через створення принаймні, декілька повідомлень в блозі. Багато експертів рекомендують, що якщо категорія не може бути заповнена більш ніж на 10 повідомлень, то вона ймовірно, занадто вузька і, можливо, краще використовувати її як тег.

У багатьох блогах на WordPress є навігаційне меню, на основі категорій. У деяких темах, категорії можуть також тримати под-категорий. Вони також називаються в дочірніми категоріями з батьківською категорією є.

Як і категорії, WordPress позволяетиспользовать теги. Вони можуть бути використані для зв'язку повідомлень, які можуть займати декілька різних категорій. Хоча я думаю, що це, ймовірно, хороша ідея, щоб обмежити кількість категорій у свій блог. Використовуйте стільки тегів, скільки вам подобається.

Ключові слова, як категорії і теги, допомагають відвідувачам визначити про що повідомлення в блозі . Проте, тоді як категорії і теги забезпечують внутрішню структуру для вашого блогу, ключові слова пов'язані з тим, як пошукові системи бачать ваш блог і визначають, пошук, в якому Ваше повідомлення в блозі буде знайдено.

Вибирайте ключові слова ретельно, оскільки ми сподіваємося, що вони допоможуть підняти наше повідомлення в блозі на вершину рейтингу в пошукових системах. Використання категорій правильно допоможе вашим відвідувачам легше пересуватися по вашому блогу. І за допомогою тегів допоможе правильно відвідувачам знайти специфічну інформацію, що міститься у Вашому блозі.