Три базові стратегії заробітку в партнерських програмах инфопродуктовТворець представляє халявный повчальний курс "Три базові стратегії заробітку в партнерських програмах инфопродуктов", який покроково проведе Вас крізь 3 базових стратегії заробітку в партнерських програмах, які Ви можете узяти на озброєння прямо в даний момент!

Після проходження відеокурсу, Ви виберете для себе оптимальну для Вас стратегію і в найкоротші терміни приступите витягати заробіток з партнерських програм.

Зміст відеокурсу "Три базові стратегії заробітку в партнерських програмах инфопродуктов":

Відеоурок 1. Загальні відомості про партнерках

У головній вправі Ви отримаєте загальні відомості про заробіток в партнерських програмах, які стануть Вам корисні у разі, якщо Ви жодного разу до цього не займалися цим видом інформаційного бізнесу в Інтернеті.

Відеоурок 2. Три стратегії заробітку

У другому уроці Ви у загальних рисах дізнаєтеся про ті 3-і стратегих заробітку в партнерських програмах, які творець з Вами аналізуватиме упродовж усіх без виключення інших уроків у рамках відеокурсу.

Відеоурок 3. Стратегія 1: Повільно, але незважаючи на усе вищесказане безкоштовно

У 3-ем уроці Ви дізнаєтеся про 1 стратегію заробітку в партнерках. Вона згодиться Вам у разі, якщо Ви жадайте вживати партнерки як джерела не дуже великого додаткового заробітку.

Відеоурок 4. Стратегія 2: Швидко, але небезпечно

У 4-й уроці Ви дізнаєтеся про 2-у стратегію заробітку в партнерках. Вона згодиться Вам у разі, якщо Ви бажаєте вкластися власними засобами в рекламу партнерських товарів і готові ризикувати заради цього.

Відеоурок 5. Стратегія 3: Виходимо з тіні. Частина 1

У 5-му уроці Ви дізнаєтеся про 1 частину третьої стратегії заробітку в партнерках. Ця політика-1 з найбільш принципових для кожного инфобизнесмена (у тому числі і якщо він тільки тільки починає заробляти в партнерських програмах).

Відеоурок 6. Стратегія 3: Виходимо з тіні. Частина 2

У 6-му уроці Ви дізнаєтеся про 2-у частину третьої стратегії заробітку в партнерках. У її рамках Ви зобов'язані розроблятимете власні інтернет-проекти і просуватимете з підтримкою їх свої партнерські посилання.

Відеоурок 7. Стратегія 3: Виходимо з тіні. Частина 3

У сьомому уроці Ви дізнаєтеся про третю частину третьої стратегії заробітку в партнерках. Тут Вам потрібним стане приміряти на себе "костюмчик письменника", щоб гарантувати собі заробіток з партнерських програм.

Три базові стратегії заробітку в партнерських програмах инфопродуктов