Ви можете здивуватися, чому після декількох місяців реклами і розкручування вашого блогу або сайту і розміщення вашого посилання на багатьох сторінках блогів і форумів, у вас все ще низький PR і декілька зворотних посилань. Це тому, що більшість сайтів, де розміщено ваше посилання включений "NOFOLLOW".

Істотний недолік при переході по посиланню з "NOFOLLOW" сайту, тому що пошукові системи не розпізнають посилання з цих сайтів.Це основна причина, чому ваші посилання не индэксируются в Google або Yahoo.

Доцільно розмістити ваше посилання в блогах і форумах, в яких "DoFollow" включений так, що коли "пошукові системи сканують деякі блоги або на сайти (там, де ваше посилання розміщене), ваш сайт індексуватиметься, зокрема і в Google.

Оскільки ж дізнатися, сайт "NOFOLLOW" чи "doffolow"?

Mozilla Firefox має плагин, де можна побачити автоматично, коли переглядаєте сайт, він має "NOFOLLOW" чи DoFollow Цей плагин називається SearchStatus.

SearchStatus дуже корисний, і він автоматично показує PR і Alexa ранг сторінки, на якій ви знаходитеся.

Це можна побачити в панелі завдань він показує багато можливостей. Він може також показати мета теги сторінки, посилання статусу, Whois і багато що інше.

Особливо важливо тут являється те, що SearchStatus може реально виявити, сторінка, яку ви переглядаєте має "NOFOLLOW" чи "DoFollow". У нім будуть представлені посилання на "NOFOLLOW", якщо блог "NOFOLLOW".

Усе, що вам треба зробити, це правою кнопкою миші натиснути на знак "@" вашого плагина Firefox SearchStatus "Виділити NOFOLLOW посилання".

Майн завжди включена, тому що кожного разу, коли я натикався на "DoFollow" блог, я завжди залишав коментарі. Один коментар в "DoFollow" блозі 1 зворотне посилання так що це дуже корисно.

Як може "Dofollow" функція допомогти привести на ваш блог більше відвідувачів?

Я підключив до seorulit.com "DoFollow" так, щоб притягати відвідувачів розміщувати свої коментарі з їх посиланнями. Коли Google і інших пошукових систем сканують seorulit.com, їх посилання розглядатимуться і визнаватимуться дійсними зворотного посилання.

Дуже просто: Якщо ваш сайт або блог "DoFollow", багато відвідувачів захочуть розмістити свої посилання, тому що вони знають, що вони можуть мати дійсне зворотне посилання з вашого сайту.

І нарешті, якщо ви працюєте в WordPress, дуже легко перетворити свій блог на "DoFollow" з використанням " Dofollow плагин WordPress "

Будь ласка, залиште коментар нижче, якщо у вас є які-небудь питання.