Без постійних відвідувачів наш сайт мало що означає. Але як оповістити людей про наш сайт? Як зацікавити людей тематиці нашого сайту?

Переважно люди шукають відповідей для вирішення своїх проблем. Отже, Ваш сайт повинен відповідати на усі питання користувачів. Відповіді на питання в певних рамках певної тематики.

Припустимо, що Ви вже вибрали тематичне завдання для Вашого сайту. Залишилося дізнатися на які саме питання люди шукають відповіді. Так би мовити "гарячі", "топові", "стратегічні" питання. Зазвичай "гарячі" питання досить простими, але це ніяк не повинно полегшувати завдання власникові сайту. Публікуються усе необхідне, що дійсно стоїть.

Тематичні форуми
--Це найбільше джерело, де можна дізнатися, що цікавить людей у рамках певної тематики. Переважно на форумах деякі питання повторюються. Отже, треба скласти список. І з певною періодичністю публікувати на своєму сайті розширені відповіді на ці питання. А на форумі розмістити посилання на свій сайт, тобто, на відповідь!

Інші сайти з цієї ж тематики. Дивитеся декілька публікацій, звернете увагу на рейтингові оцінки цих публікацій, перечитайте коментарі. Саме з коментарів Ви і дізнаєтеся, задоволені користувачі того сайту відповіддю на своє питання (публікацією), не виникло нових питань.

А тепер про трафік з близьких з тематики сайтів. Багато хто вважає такі сайти конкурентними і це-помилково. Варто налагоджувати контакти з власником сайту. Треба стати партнером! Обмін банерами, анонсами, текстовими посиланнями і так далі. Запропонуєте читачам їх сайту те безкоштовне і корисне.

Каталоги сайтів.
Менше трафіку можна отримати з різних каталогів сайтів. Треба зареєструвати свій сайт в декількох "топових" Інтернет каталогах (бажано кожного разу з іншою назвою і іншим переліком ключових слів).

Google AdWords-платний сервіс.
Але кожен клік-новий користувач. Вигідно!

Соціальні мережі
--Це ще одне, далеко не краще, але джерело трафіку.

Чому не "далеко найкраще"? У соціалках проводять час хіба що ледачі люди :) Але. Якщо створити цікаві групи (спильнооты), які перекликаються з тематикою Вашого сайту хоч би в декількох популярних соціальних мережах і щодня запрошувати користувачів в групу (співтовариство), то невеликий відсоток трафіку буде. Тільки у випадку з соціалкам є одне "але": Вам доведеться ділити контент на сайт і на групи (співтовариства) соц. мереж.

Ще на Вашому сайті дуже корисними можуть бути кнопки відправки статті другу, чо можливість опублікувати вподобану статтю у своєму профілі в соц. мережах або ЖЖ.
При залученні постійних користувачів на Ваш сайт треба зрозуміти одну важливу річ: краще 5 зацікавлених в тематиці сайту людина, чим 25 байдужих. Наприклад: якщо тематика вашого сайту "Продаж, навчання розробляти електронні книги", то запрошувати людей на свій сайт зі всяких ігрових сайтів зовсім не вигідно. Краще запросити людей з тематичного форуму. Де їх, можливо і менше, ніж на тому ігровому сайті. Так само у випадку з соціальними мережами-варто запрошувати людей по інтересах. По професії. По регіонах і так далі